Pokoloruj mój świat...

Szukaj na tym blogu

wtorek, 2 października 2012

ZŁOŚĆ!

Dziewczyny jestem zła na maxa!
Pamiętacie mój nowy zegarek

Dziś zaczął świrować. W pracy zauważyłam, że wskazówka sekundowa przeskakuje co 5 sukund. Zatrzymuje się, po czym znów przeskakuje o 5 sekund. No to ja, niewiele myśląc, poleciałam od razu do Apartu z reklamacją. A Pani mi mówi, że na miejscu nie mają serwisu, ale to na pewno bateria. To sobie myślę, wymienią, sprawdzą i już. A ona mi mówi, że na wymianę baterii też muszą gdzieś go tam wysłać i czas oczekiwania do MIESIĄCA!!!! No czy oni powariowali?! Nie zdążyłam się jeszcze nim nacieszyć, a oni mi go zabierają na tak długi czas :-( Gdybym miała pewność, że to tylko bateria to sama bym to sobie wymieniła.
Ale niech już go sprawdzą dokładnie. Tylko, że to chyba jakaś kpina z tym czasem oczekiwania. Z moim szczęściem, to jeszcze się okaże, że to nie bateria i reklamacji nie uwzględnili. A wtedy chyba kogoś tam pogryzę...!
Ja mam zawsze takie szczęście do wszelkiego rodzaju sprzętów i mechanizmów. ZAWSZE! Jak np mam nowy telefon, to też zawsze z jakimś felerem i latam co chwilę z rekalamacją. Może emanuje ze mnie jakaś dziwna energia, która wszystko niszczy hehe :-)


9 komentarzy:

 1. mąż 5 lat temu kupił zegarek Adriatica w Aparcie, naprawiany był 3x, a raz oddany po naprawie... nadal nie działał.

  OdpowiedzUsuń
 2. ojjjj to nie fajnie .... miejmy nadzieje ze to bateria i nie bedzie tak strasznie jak kolezanka wyzej napisala......
  pozdrawiam pa

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeju, na baterie aż tyle czekać? :O kpina...

  OdpowiedzUsuń
 4. miesiąc? oni chyba nad tym zegarkiem jakieś rytuały odprawiają i czekają na pełnię...

  OdpowiedzUsuń
 5. Możesz być pewna, że to bateria. Jeśli będą Cię przekonywali, że to coś innego, to będzie to zwykłe kłamstwo. W zegarkach z wyższej półki tak się właśnie dzieje, że jak bateria jest na wyczerpaniu, to informuje Cię o tym wskazówka przeskakująca co 5 sekund. W mojej Omedze jest identycznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. O ja,faktycznie długo... Miejmy nadzieję , że to tylko bateria, będzie dobrze :* :)

  OdpowiedzUsuń
 7. oj tam,oj tam-bedzie dobrze;D

  OdpowiedzUsuń